Testy psychologiczne w pracy psychologa

Forma zajęć: Real Time online/studia zdalne w pełni interaktywne
Dla kogo: kierunek dedykowany osobom, które chcą dowiedzieć się więcej na temat testów psychologicznych
Korzyści: dyplom ukończenia studiów podyplomowych
Płatności: możliwość rozłożenia czesnego rocznego na

10 rat po 365 zł

Brak w magazynie

Testy psychologiczne w pracy psychologa to studia podyplomowe na Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu. Ich celem jest wyposażenie terapeutów oraz psychologów w praktyczne narzędzia i przykłady ich zastosowania podczas codziennej pracy.

Kierunek ten jest skierowany zwłaszcza do osób, które chcą poznać metody diagnozowania pacjentów. Testy psychologiczne w pracy psychologa to kierunek studiów podyplomowych stworzony z myślą o wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe, a jednocześnie mieć dostęp do narzędzi, które pomogą w pracy i wspieraniu pacjentów.

Testy psychologiczne w pracy psychologa to studia podyplomowe, które są opracowane przez doświadczonych praktyków oraz specjalistów w zakresie psychologii. Kierunek jest nastawiony na mocno praktyczne kształcenie. Jednocześnie daje absolwentom dostęp do narzędzi, które okażą się pomocne w pracy zawodowej.

W trakcie toku studiów Testy psychologiczne w pracy psychologa będziesz mieć możliwość pracy z testami psychologicznymi, zapoznasz się z metodami pracy z dziećmi. Oprócz tego zyskasz dostęp do wielu narzędzi, które pozwolą na stawianie trafniejszych diagnoz psychologicznych.

O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń wypełnienie wskazanych niżej wymagań:

• wysłanie formularza zgłoszeniowego
  • załączeniu do systemu zgłoszeniowego dokumentów: kopii świadectwa maturalnego, kolorowe zdjęcie (3,5 cm * 4,5 cm) i dowód uiszczenia opłaty wpisowej.

Koszt studiów podyplomowych Testy psychologiczne w pracy psychologa

Czesne za cały tok studiów wynosi  3650 zł.

Jednorazowa opłata rekrutacyjna to 85 zł

Wariant ratalny –  rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 365 zł/m-c. Warto pamiętać również o tym, że istnieje możliwość dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Jednorazowa opłata dodatkowa – opłata rekrutacyjna – wynosi 85 zł.