fbpx

Misją WSB-NLU jest osiągnięcie unikalnej pozycji w Europie Środkowej poprzez tworzenie innowacyjnej, uniwersalnej, praktykującej organizacji akademickiej, prowadzącej obok działalności czysto edukacyjnej i naukowej także działalność aplikacyjną, konferencyjną, wydawniczą i doradczą w różnorodnych obszarach tematycznych. Organizacji nie tylko zdolnej sprostać wyzwaniom czasów współczesnych, ale i wyznaczającej standardy przyszłości.

Uczelnia powstała w 1991 r. jako Sądecko-Podhalańska Szkoła Biznesu, ale zaledwie rok później, dzięki podpisaniu umowy z amerykańską szkołą przekształciła się w Wyższą Szkołę Biznesu – National Louis University, która działa do dziś. Jest jedną z najstarszych i najlepiej ocenianych uczelni niepublicznych w kraju.

Od ponad 30 lat kształci osoby nie tylko z całej Polski, ale również i świata. Innowacyjne podejście do nauki oraz nietypowe wdrożenie nauczania przez Internet sprawiło, że zaufały jej  tysiące studentów z każdego zakątka Polski, ale też m.in. Ukrainy, Kazachstanu, Indii, Włoch, Maroka czy Rosji. Zapewnia edukację, która pozwala na work-life balance, czyli dobre samopoczucie w życiu studentów.

× Jak mogę Ci pomóc?